Ndërlidhjet

XHENIN/BREGU PERËNDIMOR


Armata izraelite sot hyri sërish në Xhenin dhe në dy qytete tjera palestineze për të ndjekur, siç tha militantë palestinezë, dhe arrestoi nja 40 veta, kurse në Gaza u vra një palestinez.
XS
SM
MD
LG