Ndërlidhjet

NJU DELHI


Dhuna më e re në territorin e kontestuar të Kashmirit shkaktoi vdekjen e 11 personave.
Sot gjithashtu 7 ushtarë të Indisë dhe një sulmues janë vrarë kur një kamp ushtarak në Kashmir është sulmuar nga tre militantë të dyshuar të grupit Lashkar-e-Taiba.
XS
SM
MD
LG