Ndërlidhjet

UASHINGTON


Gjenerali amerikan, përgjegjës për luftën në Afganistan, Tommy Franks, tha se viktimat në muajin mars ishin pasojë e motit të lig dhe problemeve me komunikimet.
Shtatë pjesëtarë të forcave speciale amerikane e humbën jetën në luftimet në Afganistanin lindor.
XS
SM
MD
LG