Ndërlidhjet

TIRANË


Në Shqipëri, në një aksident trafiku kanë humbur jetën së paku katër persona e mbi 30 janë plagosur lehtë e rëndë, gjatë ndeshjes së dy autobusëve në Qafë të Llogorasë, afër Vlorës.
Në njërin autobus kanë qenë të rinjë nga Berati, që udhëtonin në një vizitë turistike, e sipas policisë shkak për aksidentin ka qenë moti i ligë me shi të dendur dhe shpejtësia e autobuusëve.
XS
SM
MD
LG