Ndërlidhjet

VLLADIKAUKAZ


Trupat ruse në Ceceni kanë arrestuar mbi 100 vetë, që kanë lidhje me separatistët, bëjnë të ditur burimet ruse.
Një zyrtar rus, i cili ka kërkuar të mbetet anonim, tha se 9 ushtarë rusë janë vrarë dhe 11 të tjerë janë plagosur, gjatë këtyre aksioneve në pjesët jugore dhe lindore të Cecenisë.
XS
SM
MD
LG