Ndërlidhjet

PRISHTINË


Në kryeqytetin e Kosovës është duke u zvilluar një takim midis shefit të UNMIK-ut, Michael Steiner dhe zëvendës kryeministrit serb, Nebojsha Çoviq në të cilin, si’ç u paralajmërua, bisedohet për situatën në Mitrovicë dhe kthimin e të shpërngulurve.
XS
SM
MD
LG