Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti i Shteteve të Bashkuara, George Bush u kthye në Uashington nga turneu një-javësh evropian dhe pritete të takojë gjatë ditës Këshillin e tij të Sigurisë Kombëtare,bashkë me drejtorin ne CIA-es, për të diskutuar krizën në Lindje të Afërt.
XS
SM
MD
LG