Ndërlidhjet

NJU JORK


Kombet e Bashkuara njoftuan se planifikojnë evakuimin e disa qindra anëtarëve të familjeve të stafit të vetë në Indi dhe në Pakistan për shkak të drojës së luftës midis dy rivalëve bërthamorë.
Disa vende perëndimore, tash më kanë porositur shetasit e tyre të largohen nga rajoni apo të mos ndërmarrin udhëtime atje.
XS
SM
MD
LG