Ndërlidhjet

KAJRO


Shefi i CIA-s, Xhorxh Tenet, ka nisur turneun e tij në Lindjen e Mesme, me qëllim që të ndihmojë palestinezët të riorganizojnë shërbimin e tyre të sigurisë.
Tenet synon t’i japë më shumë përgjegjësi këtyre forcave dhe t’i ndihmojë ato që të largojnë personat që kanë lidhje me terrorizmin.
XS
SM
MD
LG