Ndërlidhjet

KOREA JUGORE/JAPONI


Në kuadër të Kampionatit botëror në futboll Kostarika dhe Turqia përfunduan ndeshjen me rezultat 1 me 1, kurse Meksika mundi Ekuadorin 2 me 1.
XS
SM
MD
LG