Ndërlidhjet

BEOGRAD


Shefi për politikë të jashtme i Bashkimit Evropian Havier Solana sot arriti në Beograd për të diskutuar propozimet e unionit rreth marrëdhënieve të reja midis Serbisë e Malit të Zi.
Solana do të takohet me presidentin jugosllav Vojisllav Koshtunica dhe kryeministrin e Serbisë Zoran Xhingjiq.
XS
SM
MD
LG