Ndërlidhjet

MOSKË


Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara John Ashcroft dhe homologu i tij rus Vladimir Ustinov, sot në Moskë diskutuan rreth përpjekjeve për kontrollimin e terrorizmit ndërkombëtar.
Ashcroft para takimit iu falënderua qeverisë së Rusisë për ndihmën e saj në luftën kundër terrorizmit.
XS
SM
MD
LG