Ndërlidhjet

SHKUP


Zgjedhjet e përgjithshme në Maqedoni do të mbahen më 15 Shtator, bëri të ditur kryetari i Kuvendit, Stojan Andov. Ai me këtë rast tha se shpreson se zgjedhjet do të jenë korrekte dhe demokratike dhe se “do ta mbyllin krizën dhe do ta hapin një periudhë të re”.
XS
SM
MD
LG