Ndërlidhjet

BERLIN


Sot janë gjetur dhe 2 kufomat e fundit nga aksidenti ajror mes 2 aeroplanëve në Gjermani, ku humbën jetën 71 vetë, mes të cilëve 50 fëmijë e të rinj rus, që shkonin me pushime drejt Barcelonës.
XS
SM
MD
LG