Ndërlidhjet

BISHKEK


Sekretari amerikan i Thesarit Paul O’Neill arriti në Kirgistan, për të studiuar mënyrat për zhvillimin ekonomik të vendit.
Sekretari i thesarit O’Neill do të theksojë rëndësinë strategjike të rajonit të Azisë Qendrore, ku janë vendosur trupat e Shteteve të Bashkuara dhe të koalicionit në luftën kundër terrorizmit.
XS
SM
MD
LG