Ndërlidhjet

SARAJEVË


Presidentët e Bosnjes, Kroacisë dhe Jugosllavisë firmosën në Sarajevë një deklaratë të përbashkët përmes së cilës zotohen të forcojnë bashkëpunimin rajonal si dhe të rikthejnë besimin, paqen dhe të zhvillojnë tregtinë mes tre vendeve.
XS
SM
MD
LG