Ndërlidhjet

MADRID/IBËL MUSA, MAROK


Trupat spnajolle të vendosura në ishullin kontestues në Mesdhe duket se kanë filluar të tërhiqen – informon AFP. Kjo agjenci bën të ditur poashtu se Spanja dhe Maroku kanë arritur marrëveshje për mbylljen e kontestit lidhur me ishullin mesdhetar, pas ndërmjetësimit intensiv të Shteteve të Bashkuara.
XS
SM
MD
LG