Ndërlidhjet

ANKARA


Burime zyrtare turke bëjnë të ditur se të paktën 15 njerëz kanë vdekur në dy ditët e kaluara si pasojë e përmbytjeve dhe stuhive që kanë goditur disa provinca në verilindje të vendit.
XS
SM
MD
LG