Ndërlidhjet

XHAKARTA


Një gjykatë indoneziane ka shpallur fajtor Tomi Suharton, të birin e ish-drejtuesit autoritarist të vendit dhe e ka dënuar atë me 15 vjet burgim për vrasjen e një juristi të Gjykatës Supreme të Indonezisë.
XS
SM
MD
LG