Ndërlidhjet

BEOGRAD


Dragan Cediç 32 vjeç, pjesmarrës në luftën e Kosvës, ka vrarë sot brenda 30 minutash gruan e tij dhe 6 persona të tjerë në qytetin Leskovc.
Agjencitë e lajmeve njoftojnë se në këtë masakër janë plagosur dhe 4 të tjerë, ndërsa autori është larguar nga vendngjarja.
XS
SM
MD
LG