Ndërlidhjet

BERN


Zvicra ka ftuar Irakun që të rihap ambasadën në Bern, e cila ishte mbyllur pak para Luftës së Gjirit, për shkaqe “administrative dhe logjistike”, njoftoi një zëdhënës i qeverisë zvicerane.
XS
SM
MD
LG