Ndërlidhjet

BAGRAM


Një ushtar amerikan do gjykohet për keqtrajtimin e një të burgosuri afgan, ka thënë kolonel Roger King, zëdhënës i trupave amerikane në bazën ushtarake në Bagram.
King nënvizoi se të burgosurit duhen trajtuar me dinjitet dhe respekt.
XS
SM
MD
LG