Ndërlidhjet

DUSHANBE


Dy trafikantë të dyshuar të drogës janë vrarë në kufirin e Taxhikistanit dhe Afganistanit, njoftuan burimet kufitare të Rusisë.
Mijëra ushtarë rusë janë vendosur përgjatë kufirit, për t’u ndihmuar autoriteteve vendore në luftën kundër trafikimit të narkotikëve.
XS
SM
MD
LG