Ndërlidhjet

MOSKË


Ekipet e kërkimit sot i kanë gjetur mbeturinat e helikopterit rus, që dje u zhduk në rajonin Khabarovsk në Lindjen e Largët.
Fati i 14 pasagjerëve dhe 2 anëtarëve të akuipazhit mbetet i paqartë, njoftoi ministri e emergjencës e Rusisë.
XS
SM
MD
LG