Ndërlidhjet

JOHANESBURG


Zëvenës kryeministri irakian, Tareq Aziz u deklaroi mediave amerikane nga Johanesburgu se vendi i tij nuk punon që të fusë në dorë armë bërthamore dhe nuk ka lidhje me Osama bin Ladenin dhe rrjetin e tij terrorist al Kaida.
XS
SM
MD
LG