Ndërlidhjet

VLADIKAUKAZ/RUSI


Nga sulme të kryengritësve çeçenë dhe nga shpëthime minash gjatë fundjavës në Çeçeni raportohet se janë vrarë 10 ushtarë rus.
Ky bilanc vdekjesh përfshinë edhe dy të vrarët dje kur një helikopter u rrëzua me raketë afër fshatit Meskety.
XS
SM
MD
LG