Ndërlidhjet

NJU JORK


Avionët ushtarakë amerikanë prej dje kanë vazhduar patrollimet 24 orëshe mbi Nju Jork dhe Uashington në prak të përvjetorit të sulmeve terroriste të 11 shtatorit.
Zyrtarët e Pentagonit kanë ngurruar të flasin nëse vazhdimi i patrollimeve bëhet për shkak të ndonjë kërcënimi specifik apo për shkak të përvjetorit të sulmeve.
XS
SM
MD
LG