Ndërlidhjet

KRAGUJEVC


Tre sulmues të armatosur dhe të maskuar kanë grabitur filialën e Bankës komerciale në qendër të Kragujevcit dhe kanë marrë 200 mijë dinarë e janë arratisur, njofton policia e atjeshme.
XS
SM
MD
LG