Ndërlidhjet

NJU DELHI


Nga India raportohet se të paktën 36 njerës kanë humbur jetën kurse 15 janë plagosur kur autobusi me të cilin udhëtonin ka rrëshqitur nga rruga dhe është përmbysur në limin Parvati në veri të vendit.
XS
SM
MD
LG