Ndërlidhjet

SHKUP


Policia e Maqedonisë njofton se Jusuf Karaça, turk etnik nga Gostivari, është liruar nga personat e paidentifikuar, të cilët e morën dje nga autobusi në magjistralen Tetovë-Gostivar dhe më vonë pranuan se kishin marrë njeriun e gabuar.
Zëdhënësi Voisllav Zafirovski tha se mbetet e paqartë se kush ka qenë personi që u ka interesuar atyre që ndalën Karaçën, i cili nga ana e tij rrefuzon të bashkëpunojë në hetimet e policisë.
XS
SM
MD
LG