Ndërlidhjet

RAMALLAH


Kryenegociatori palestinez, Saeb Erekat tha se këto veprime izraelite janë pasqyrim i politikës “së vërtetë të qeverisë së Ariel Sharon, që synon vazhdimin e okupimit izraelit dhe minimin e të gjitha përpjekjeve që janë bërë për rigjallërimin e procesit paqësorë”.
XS
SM
MD
LG