Ndërlidhjet

BUJANOC


Prefekt i ri i komunës së Bujanocit sot u zgjodh Nagip Arifi dhe u verifikuan mandatet e 41 këshilltarëve të legjislaturës së re të kuvendit komunal.
Në mbledhje ishte i pranishëm edhe zëvendës kryeministri i Serbisë, Nebojsha Çoviq.
XS
SM
MD
LG