Ndërlidhjet

SHKUP


Sekretari amerikan i Shtetit, Kolin Pauell, në një letër drejtuar presidentit të Maqedonisë, Boris Trajkovski, i cilëson zgjedhjet e të dielës së shkuar, si votë “për paqen, demokracinë dhe zhvillimin. Sipas Pauell “ky është një tjetër element në mbrojtjen e vendit kundër çdo lloji terrorizmi”.
XS
SM
MD
LG