Ndërlidhjet

SHKUP


Dy shpërthime të fuqishme kanë shkatërruar mbrëmë automjetin e Vlatko Stefanovskit, shefit të sigurimit të kryeministrit në shkuarje, Lupço Georgievskit, por viktima nuk ka patur, njofton policia e Maqedonisë.
Policia thotë se nuk dihen as motivet dhe as sulmuesit.
XS
SM
MD
LG