Ndërlidhjet

KOPENHAGË


Vende të Azisë dhe Evropës, i dhanë fund takimit ndërkontinental, me një deklaratë përmes së cilës i bëhet thirrje Irakut që të lejojë kthimin e inspektorëve për armatim të OKB-ve dhe Shteteve të Bashkuara që të mos veprojnë unilateralisht.
XS
SM
MD
LG