Ndërlidhjet

LONDËR


Dhietra mijra protestues marshuan paqësisht përmes qendrës së Londrës që të tregojnë se i kundërvihen një sulmi të mundëshëm ushtarak të prirë nga Shtetet e Bashkuara kundër Irakut.
Marshi dhe protesta u organizua nga Koalicini Ndal Luftës dhe Shoqata myslimane e Britanisë.
XS
SM
MD
LG