Ndërlidhjet

PRISHTINË


Agjencia e Kosovës për Privatizim ka vendosur që sa më parë të transferojë selinë në Mitrovicë, kurse në Prishtinë, Prizren, Pejë dhe Gjilan do të ketë zyrat rajonale, njoftojnë mediat e Prishtinës.
Shpërnguljen e selisë së Agjencie në Mitrovicë e pat paralajmëruar shefi i UNMIK-ut, Michael Steinert kur paraqiti planin shtatë-pikësh për integrimin e atij qyteti.
XS
SM
MD
LG