Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Goerge Bush dhe kryeministri izraelit, Ariel Sharon do të kenë bisedime gjatë ditës në Shtëpinë e Bardhë dhe pritet të diskutojnë krizën irakiane dhe procesin paqësor midis Izarelit dhe palestinezëve që ka ngecur.
XS
SM
MD
LG