Ndërlidhjet

MINSK


Autoritetet e Bjellorusisë nuk kanë lejuar qëndrimin në këtë vend të dy udhëheqësve politikë rusë, pasi sipas burimeve të policisë, atyre i janë gjetur një sërë dokumentash që nuk i përkisnin dhe një shumë e madhe të hollash.
XS
SM
MD
LG