Ndërlidhjet

BANJA LUKA


Ministria e Mbrojtjes në Republikën serbe të Bosnjës, po përgatit listën e plotë të materialeve ushtarake që i janë shitur Irakut në mënyrë të paligjshme, kanë bërë të ditur burimet zyrtare.
Njëherësh po hetohet dhe për punonjësit e firmës Orao dhe Jugoimport, që mund të kenë udhëtuar në Irak.
XS
SM
MD
LG