Ndërlidhjet

BEOGRAD


Arrestimet e ditëve të fundit në Serbi janë pjesë e luftës kundër krimit të organizuar ka bërë të ditur kryeministri serb, Zoran Xhinxhiq. Ndonëse ato janë vetëm maja e ajsbergut.
Sipas Xhinxhiqit mbetet ende shumë për të bërë për të zbuluar lidhjet mes krimit të organizuar, policisë dhe figurave politike.
XS
SM
MD
LG