Ndërlidhjet

PULIA


Punonjësit e shpëtimit kanë nxjerrë dhe trupat e fundit nga rrënojat e një shkolle në jug të Italisë, e cila u shkatërrua si pasojë e tërmetit të djeshëm.
Zyrtarët kanë pohuar se 29 persona kanë humbur jetë, shumica e të cilëve fëmijë.
XS
SM
MD
LG