Ndërlidhjet

LONDËR


Policia britanike ka arrestuar 9 persona të akuzuar për përfshirje në tentativën e rrëmbimit të Viktoria Bekam. Kjo e fundit është ish këngëtare e grupit Spice Girls dhe bashkëshortja e futbollistit të njohur britanik,David Beckham.
Sipas mediave britanike bandat e gangsterëve rumunë dhe shqiptarë kanë qenë të përfshira në këtë incident.
XS
SM
MD
LG