Ndërlidhjet

SANA


Një automobil ka shpërthyer sot në lindje të Jemenit duke shkaktuar vdekjen e 6 vetëve që gjendeshin në të.
Agjencitë perëndimore të lajmeve duke iu referuar informacioneve të inteligjencës thonë se të vdekurit kishin lidhje me grupin terrorist të Al-Kaidës dhe Osama Bin Ladenin, madje njëri prej tyre ishte në listën e të kërkuarve për sulmet e 11 shtatorit në Shtetet e Bashkuara.
XS
SM
MD
LG