Ndërlidhjet

BRUKSEL


Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Evropian në konkludimet e sotme përshëndesin zgjedhjet “e lira dhe të ndershme” vendore në Kosovë dhe shafqin keqardhe që banorë të Mitrovicës, për shkak të bojkotimit, nuk kanë përfaqësuesit e tyre demokratik.
XS
SM
MD
LG