Ndërlidhjet

MOSKË


Tre ushtarë rusë janë gjetur të vrarë në Ingusheti, e cila kufizon me republikën kryengritëse ruse të Çeçenisë. Nuk ka informata se kush e ka bërë vrasjen dhe për çfarë motivesh.
XS
SM
MD
LG