Ndërlidhjet

AMAN


Ministri irakian për Informim, Mohammad Said Sahhaf tha në Aman se vendi i tij është i gatshëm që të bashkëpunojë me inspektorët e Kombeve të Bashkuara për armatimin, duke bërë thirrje që inspektorët të bëjnë punën e tyre me neutralitet dhe transparencë.
XS
SM
MD
LG