Ndërlidhjet

LONDËR


Përfaqësuesja e Turqisë, Azra Akin është zgjedhur Bukuroshja e Botës në garat finale që u mbajtën në Londër, kurse përfaqësueset e Kolumbisë dhe Perusë kanë zënë vendin e dytë dhe të tretë.
XS
SM
MD
LG