Ndërlidhjet

Së paku 30 viktima në Pakistan


Së paku 30 persona janë vrarë dhe rreth 62 janë plagosur pas shpërthimit të një bombë e cila qe vendosur në një rrugë në veriperendim të Pakistanit.
Shumica e viktimave ishin policë të cilët merrnin pjesë në funeralin e një polici të vrarë sot me herët nga shpërthimi i një bombe.
XS
SM
MD
LG