Ndërlidhjet

12 viktima nga rrëzimi i helikopterit


Një helikopter i rojave kufitare ukrainase u rrëzua në Detin e Zi, duke shkaktuar vdekjen e 12 personave dhe një tjetër është në gjendje kritike.

Trupat e 12 viktimave janë gjetur nga punonjësit e operacioneve të shpëtimit.
XS
SM
MD
LG